Blog

Site İçerisinde Bağlantı Köprüleri Oluşturma

Site içi optimizasyon Google'ın yaptığı son içerik güncellemesi geldikten sonra daha da önem kazandı. Her zaman söyleriz; site içi Seo çalışması tamamlanmadan asla site dışı Seo çalışmasına başlanmaması gerekir. Site içerisinde Google botlarının daha rahat gezebilmesi, diğer içeriklere rahatlıkla ulaşabilmesi çok önemlidir. Site içerisinde sayfalar arası köprü oluşturma çok önemlidir.

Read more

Wordpress ve Seo İlişkisi

SEO çalışmaları göz önünde bulundurulduğunda yok sayamayacağınız konular arasında Wordpress gelmektedir. İçerik yönetim sistemleri içerisinde en çok kullanılan ve en hızlı şekilde kullanıldığı görülen bu sistem sayesinde SEO ile ilgili olarak herhangi bir bilgiye sahip olmayan kişilerin bile rahatlıkla site hazırlaması ve tasarlaması mümkün olmaktadır.

Read more

Seo ve Alan Adı İlişkisi

Bir web sitesi kurmak için gerekli olan temel üç unsur vardır. Bunlardan birincisi bir web yazılımı, yani sitenizin fiziksel dosyaları; ikincisi bu yazılım dosyalarının barınabileceği bir host yani sunucu; üçüncüsü ise sitenize erişimin sağlanacağı b

Read more

Neden Seo Çalışması Yaptırmak Gerekir

Günümüzde pek çok insanın bildiği ancak neden böyle bir hizmete ihtiyaç duyulduğu konusunda fazla bilgisinin olmadığı Seo çalışması arama motorları optimizasyonu şeklinde açıklayabileceğimiz çalışmaların tamamını kapsamaktadır.

Read more